Nadruki

Home / Nadruki
Poznaj nas lepiej

Pomożemy dobrać metodę druku,
zapewniając balans pomiędzy ekonomią i jakością.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie zapewniając kompleksowe doradztwo w zakresie dobrania odpowiedniej metody nadruku w zależności od potrzeb klienta.

Więcej o nas
Sublimacja

W technice tej tusz w wysokiej temperaturze i pod naciskiem paruje, następnie wnikając w dzianinę i barwiąc ją. Nadruk jest niewyczuwalny i niespieralny. Cechuje go duża wyrazistość i nasycenie barw. Możliwe są również przejścia tonalne użyte w grafice drukowanej tą metodą. Sublimacji używa się tylko na wyrobach poliestrowych lub zaimpregnowanych warstwą poliestru.

Folia flex

Nadruki z gładkiej, jednokolorowej, poliuretanowej folii wyciętej ploterem tnącym, a następnie wgrzewanej w materiał. W nadruku można łączyć ze sobą kilka kolorów folii. Metoda ta nadaje się do nadruków prostych grafik i kształtów. Najczęściej stosowana jest przy druku napisów i prostych logo firmowych.

Folia flock

Flock to tzw. meszek wykonany z włókien wiskozy i sztucznego jedwabiu o aksamitnym wykończeniu. Podobnie jak folia flex - flock jest folią jednokolorową (w różnych kolorach). Białą folię flock można zadrukować sublimacyjnie, a następnie wyciąć po obrysie. Ta technika najczęściej stosowana jest do nadruku mniejszych, wielokolorowych logo firmowych lub herbów drużyn sportowych.

Doświadczenie?

Nasi Klienci

Prezentujemy część firm, które nam zaufały.

POROZMAWIAJMY

O Twoim Następnym Pomyśle