fbpx

Nadruk folią flex i flock

Folia flex

Jest to jednokolorowa gładka folia poliuretanowa połączona ze specjalnym klejem aktywowanym termicznie, przeznaczona do szybkiego wgrzewania na tkaniny. Idealnie nadaje się do wykonywania oryginalnych aplikacji reklamowych na koszulkach, bluzach, odzieży roboczej i sportowej, plecakach, torbach, flagach. Stosowana przez nas folia nie zawiera PCV, plastyfikatorów oraz metali ciężkich. Zgodność z Oeko-Tex Standard 100 class I.

Folia flex najpierw wycinana jest w odbiciu lustrzanym ploterem tnącym, a następnie wprasowywana w wysokiej temperaturze na tkaninę. Elementy wycięte z kilku kolorów folii można łączyć w proste logotypy.

Folia flock

Jest to folia z białym poliestrowym meszkiem do druku sublimacyjnego. Zastosowanie wysokich i gęstych włókien pozwala uzyskać charakterystyczną fakturę i głębię koloru oraz fotorealistyczne obrazy o półmatowym wykończeniu. Flock pozwala stworzyć nieograniczone wzory i nadruki na odzieży sportowej, rekreacyjnej i ubraniach roboczych oraz innych tekstyliach. Jest odporny na żółknięcie.

Przenoszona grafika najpierw drukowana jest na papierze termotransferowym specjalnymi tuszami sublimacyjnymi. Następnie wydruk nanoszony jest na flock metodą sublimacji. Zadrukowany flock w następnej kolejności wycinany jest po obrysie grafiki na ploterze tnącym i wprasowywany w tkaninę w wysokiej temperaturze.

Przykładowe nadruki wykonane flexem i flockiem:

Zostaw nam swój e-mial!

Zgadzam się z polityką prywatności oraz regulaminem strony.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości drogą elektroniczną.